benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrácení zboží     benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 210 012 013 (Po-Pá 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie
Úvod / Informace / O nás

O nás

Proč nakoupit u nás - AZzardo.cz?

Stále více lidí využívá on-line nakupování, aby ušetřili svůj cenný čas, který mohou věnovat sobě nebo své rodině. Na českém trhu najdete jen těžko designová svítidla za dostupné ceny.

Proto je zde AZzardo, internetový obchod, který je zde pro všechny příznivce krásného interiéru, jakož i architektů a developerů. Kromě času, který nákupem u nás ušetříte, Vám nabízíme zejména příjemné prostředí, inspiraci a na Vás orientovaný zákaznický servis, aby jste se u nás vždy cítili dobře.


Kdo jsme

Jsme česká a slovenská firma, která pro Vás provozuje internetové obchod www.azzardo.cz. Naše stránka je tu pro Vás od roku 2009, kdy jsme představili světovému internetu svítidla značky AZzardo. Na základě poptávky jsme prodej později rozšířily i do sousedního Maďarska, Polska, Rakouska a Německa. Začátkem roku 2014 jsme otevřeli showroom přímo v Praze.

Šetříme vám čas, peníze a snažíme se Vás inspirovat a povzbudit Vašeho tvůrčího ducha, protože každý z nás si rád zkrášlí svůj domov. Vychutnejte si z pohodlí domova krásu našich svítidel a ušetřete čas strávený cestou do obchodů se svítidly, ve kterých mají i tak stále stejnou nabídku.

Pro nás je priorita krása našeho osvětlení a proto jsme se rozhodli od začátku poskytnout dopravu v rámci České republiky zdarma. Takže se nemusíte obávat o žádné další poplatky ani navýšení ceny.

Náš obchod je otevřen 24 hodin denně, 365 dní v roce


A co vám zaručuje nákup na AZzardo.cz? 

 

 

POMÁHÁME


Nikdo z nás by neměl zapomínat na pomoc těm, kteří ji potřebují a proto je naše společnost pravidelným přispěvatelem dobrého anděla.

-1